Poradnik
Apetizer Senior

Apetizer Senior

Apetizer Senior

Prawidłowa i zbilansowana dieta osób starszych może znacząco przyczynić się do tego, by mimo swojego wieku, mogli oni nadal w pełni korzystać z życia i cieszyć się dobrą kondycją. Produkty takie jak Apetizer Senior powstały właśnie z myślą o seniorach, którym dokucza brak apetytu. Unikatowy skład preparatów pozwala na uzupełnienie codziennej diety w szereg witamin oraz ekstrakty z owoców i ziół.

Znalezione produkty : 2
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Apetizer Senior, syrop, smak malinowo-porzeczkowy, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Apetizer Senior, syrop, smak malinowo-porzeczkowy, 100 ml
15,29 zł
Apetizer Senior, syrop, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Apetizer Senior, syrop, 100 ml
16,99 zł
1 - 2 z 2 produktów

Apetizer Senior – funkcja

Aby zaspokoić swoje potrzeby żywieniowe, należy jeść produkty bogate w:

  • błonnik,
  • witaminy,
  • minerały,
  • inne składniki odżywcze.

Równocześnie chcąc cieszyć się dobrym zdrowiem należy maksymalnie ograniczać, a najlepiej usunąć z diety żywność o wysokiej zawartości przetworzonych cukrów, tłuszczów nasyconych i trans oraz soli. Jeśli chodzi o starsze osoby – dbałość o ich prawidłowe żywienie jest tym bardziej skomplikowana. Dieta seniorów musi być opracowana w taki sposób, aby współpracowała z leczeniem przewlekłych chorób, z jakimi nierzadko ludzie w tym wieku się zmagają. Żeby to wszystko odpowiednio zbilansować, nie wystarczy sięgnąć po Apetizer Senior – nade wszystko ważne jest, by samemu zrozumieć to, jak bardzo zmieniają się potrzeby i nawyki żywieniowe wraz z wiekiem.

Co więcej, wraz z wiekiem potrzeby żywieniowe, apetyt i nawyki żywieniowe mogą się zmieniać na kilka sposobów. Jedną z najbardziej widocznych i odczuwalnych zmian jest ta, iż prawdopodobnie organizm potrzebuje mniej kalorii w miarę starzenia się, aby utrzymać zdrową wagę. Jedzenie większej ilości kalorii niż ich spalanie prowadzi do przyrostu masy ciała. Największym jednak problemem jest to, że wiele osób z wiekiem odczuwa utratę apetytu. Powszechne jest również osłabienie zmysłu smaku i zapachu, co dodatkowo może prowadzić do mniejszej dbałości o to, ile i co się je.

Apetizer Senior - zastosowanie

Niektórzy starsi ludzie sądzą, iż jedzenie w ich wieku nie ma już takiego znaczenia, tłumacząc to, że skoro nie spalają już tak dużo kalorii z racji ograniczonej aktywności fizycznej, to fakt, iż mniej jedzą, nie powinien być problemem.

To błędne myślenie, bowiem wystarczająca ilość kalorii i składników odżywczych jest konieczna również w jesieni życia po to, aby utrzymać zdrowe:

Brak wystarczającej ilości pokarmu może prowadzić do niedożywienia i problemów zdrowotnych. Z tego powodu należy się skupić na prawidłowo zbilansowanej diecie. Można także sięgnąć po produkty takie jak Apetizer Senior.

Apetizer Senior – charakterystyka

Dużym walorem produktów z serii Apetizer Senior jest ich przystępna forma. Specjalna kompozycja ziół oraz witamin tworzy przyjemną smakowo substancję, której spożycie nie stanowi problemu również dla wymagających seniorów. Co więcej, producent, chcąc odpowiedzieć na potrzeby jeszcze większej grupy konsumentów, postarał się o stworzenie alternatywnych wersji suplementu diety Apetizer Senior tak, aby każdy znalazł tę odpowiednią dla siebie. W tym kontekście warto wspomnieć o najpopularniejszym Apetizer Senior w podstawowej formie oraz wariacji malinowo-porzeczkowej, po którą mogą sięgnąć szczególnie wybredni seniorzy.

Jak nadmieniono powyżej każdy produkt z serii Apetizer Senior to unikatowa kompozycja składników przeznaczona dla osób starszych, które mają problemy z brakiem apetytu. Przykładowe składniki, jakie można znaleźć w Apetizer Senior, to:

  • koncentrat z czarnej porzeczki,
  • ekstrakt z owoców anyżu,
  • ekstrakt z mięty pieprzowej,
  • wyciąg z owoców grejpfruta.

To jednak zaledwie mały ułamek tego, co zawierają produkty z serii Apetizer Senior. Przed ich zastosowaniem należy zawsze dokładnie zapoznać się z listą znajdujących się w syropie substancji, tak aby mieć absolutną pewność, iż nie ma tam żadnego składnika, na który ma się uczulenie bądź takiego, który koliduje z przyjmowanymi lekami.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki