Poradnik
Żele durex

Żele durex

Żele Durex

Żel intymny to jedno z rozwiązań problemu, jakim jest suchość intymnych obszarów ciała. Może on sprawdzić się zwłaszcza u kobiet, które cierpią z powodu niewystarczającego poziomu naturalnego nawilżenia. Najczęstszym tego powodem są pewnego rodzaju środki antykoncepcyjne, problemy hormonalne czy też stres. Suchość pochwy zdarzać się może także u kobiet w okresie karmienia bądź klimakterium. Żel Durex dedykowany jest osobom, które pragną poprawić swoje życie seksualne – mogą go jednak stosować wszyscy, aby zintensyfikować swoje doznania podczas stosunku.

Marka Durex od ponad 90. lat dostarcza klientom prezerwatywy, gadżety erotyczne i lubrykanty, które mają pozytywnie wpływać na ich życie seksualne. Prowadzi projekty badawcze, których wynikiem ma być poprawa jakości produktów i śledzenie trendów, dotyczących zachowań seksualnych, współpracuje z przedstawicielami ministerstw zdrowia, naukowcami, szpitalami i pracownikami akademickimi. Celem tych wszystkich działań jest dostarczanie rozwiązań, które sprostają oczekiwaniom konsumentów. Marka podkreśla, że wszystkie produkty są poddawane testom dermatologicznym.

Znalezione produkty : 10
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Durex Originals, nawilżający żel intymny na bazie wody, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex Originals, nawilżający żel intymny na bazie wody, 50 ml
15,99 zł
Durex, stymulujący żel intymny i do masażu 2w1, guarana, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex, stymulujący żel intymny i do masażu 2w1, guarana, 200 ml
27,79 zł
Durex Naturals Sensitive, delikatny żel intymny, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex Naturals Sensitive, delikatny żel intymny, 100 ml
24,29 zł
Durex Intima Balance, żel intymny z prebiotykiem, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex Intima Balance, żel intymny z prebiotykiem, 50 ml
23,69 zł
Durex, pobudzający zmysły żel intymny i do masażu 2w1, ylang ylang, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex, pobudzający zmysły żel intymny i do masażu 2w1, ylang ylang, 200 ml
27,79 zł
Durex Cherry, żel intymny, wiśniowy, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex Cherry, żel intymny, wiśniowy, 50 ml
15,99 zł
Durex Intense, stymulujący żel intymny, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex Intense, stymulujący żel intymny, 10 ml
38,29 zł
Durex Originals, silikonowy żel intymny, 50 ml   - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex Originals, silikonowy żel intymny, 50 ml
30,99 zł
Durex Warming, żel intymny rozgrzewający, 50 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex Warming, żel intymny rozgrzewający, 50 ml
15,99 zł
Durex, nawilżający żel intymny i do masażu 2w1, aloes, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Durex, nawilżający żel intymny i do masażu 2w1, aloes, 200 ml
27,79 zł
1 - 10 z 10 produktów

Żele nawilżające intymne Durex

Żele Durex dostępne są w dwóch rodzajach. Pierwszy z nich oparty jest na wodzie. Preparaty tego typu są łatwe do zmycia i nieklejące, po czasie mogą jednak wymagać reaplikacji. Żele oparte na silikonie pomagają utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia i można je bezpiecznie używać z prezerwatywami. Lubrykanty mogą przyczynić się do poprawy jakości współżycia poprzez:

  • urozmaicenie gry wstępnej,
  • pomoc w zapobieganiu otarciom podczas zbliżeń,
  • możliwość stosowania z zabawkami erotycznymi,
  • możliwość stosowania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Durex żel nawilżający należy wycisnąć na powierzchnię ręki i rozprowadzić po okolicach intymnych – swoich lub partnera. Może nadawać się również do masażu całego ciała. W zależności od wersji preparatu – warto zapoznać się z instrukcją obsługi. W przypadku lubrykantów silikonowych – działanie jest nieco dłuższe, z kolei preparaty na bazie wody wchłaniają się szybciej.

Żele intymne smakowe Durex

W ofercie Gemini dostępne są żele intymne smakowe i zapachowe, które wykazują dodatkowo działanie aromaterapeutyczne. Wśród produktów znaleźć można lubrykanty o posmaku truskawki, wiśni, guarany i inne. Spożycie substancji w małych ilościach nie jest groźne dla zdrowia.

Żele mogą pomóc nie tylko w kwestii nawilżania miejsc intymnych, ale także w zapewnieniu większych doznań i wrażeń. Dostępne są w różnych wersjach i mają zapewnić rozmaite odczucia. Część z nich można wykorzystać m.in. do masażu poszczególnych części ciała jako element gry wstępnej. Nie zawierają w składzie olejków, dlatego można stosować je z prezerwatywami.

Do potęgowania wrażeń i przyjemności dedykowane są żele pobudzające Intense, które mają zwiększać wrażliwość punktów erogennych. Kolejną propozycją marki są preparaty chłodzące, które pozostawiają uczucie mrowienia – są jednak delikatne dla okolic intymnych. Rozwiązaniem alternatywnym, które dają uczucie ciepła, jest żel intymny rozgrzewający.

Dla kobiet, które borykają się z niedostatecznym nawilżeniem pochwy, a jednocześnie chcą zadbać o zdrowie i zrównoważone pH pochwy dedykowany jest żel z prebiotykiem. Stworzony na bazie wody, zawiera składnik pro pH Biolin, którego zadaniem jest wsparcie zachowania prawidłowego pH okolic intymnych, które oscyluje w granicach 3,5-4,5. Produkt może wspierać rozwój dobrych bakterii kwasu mlekowego Lactobacilli i redukować namnażanie się szczepów, które mogą mieć negatywny wpływ na okolice intymne. Przyda się zwłaszcza kobietom zmagającym się z suchą, delikatną skórą. Ma zapobiegać otarciom i mikrouszkodzeniom ścianki pochwy.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki