Hepaslimin z witaminą D3, 30 tabletek powlekanych

Hepaslimin z witaminą D3, 30 tabletek powlekanych

Kategorie

Hepaslimin z witaminą D3, 30 tabletek powlekanych

Cena jednostkowa: 4,56 zł za 10 tabletek

Cena
13,69 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7 lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Hepaslimin z witaminą D3 to suplement diety w postaci tabletek powlekanych łączący w składzie cztery wyciągi roślinne, cholinę i L-asparaginian L-ornityny. Formuła preparatu została uzupełniona o wysoką porcję witaminy D w formie cholekalcyferolu.

Składniki aktywne Hepaslimin z witaminą D3 w tabletkach

Zalecana dzienna porcja preparatu pozwala na uzupełnienie diety w 210 mg choliny, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, jednocześnie przyczyniając się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów.

Ostryż długi, popularnie nazywany kurkumą, również przyczynia się do utrzymania zdrowia wątroby. Roślina ta należy do rodziny imbirowatych, a jej uprawy zlokalizowane są w Indiach, Chinach oraz Południowo-Wschodniej Azji. Ostryż długi pomaga również we właściwym metabolizmie lipidów, jak również może przyczyniać się do utrzymania prawidłowego apetytu.

Aktywnym składnikiem tabletek Hepaslimin z witaminą D3 jest ostrokrzew paragwajski. Drzewo to osiąga wysokość 6-8 metrów, a rosnące na nim liście mają podłużny kształt i zielony kolor. Ich krawędzie wykończone są charakterystycznymi ząbkami. Ostrokrzew paragwajski może w naturalny sposób wspierać utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Tabletki Hepaslimin z witaminą D3 zawierają wyciąg z liści karczocha. Jest to roślina pochodząca z rejonu Morza Śródziemnomorskiego, która należy do rodziny astrowatych. Współcześnie jej uprawy znaleźć można w całej Europie oraz Ameryce Północnej.  Karczoch jest rośliną, która pomaga zachować zdrowe trawienie. 

Suplement diety zawiera wyciąg z korzenia cykorii. Roślina ta określana jest także mianem podróżnika błękitnego. Nazwę tę zawdzięcza jasnoniebieskiemu kolorowi kwiatów o drobnych liściach. Obecnie cykoria występuje pospolicie na teranie całej Polski. Można ją również spotkać na 6 z 7 kontynentach (z wyłączeniem Antarktydy). Surowcem zielarskim cykorii jest cała roślina, płatki bądź korzeń. 

Witamina D należy do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Dodatkowo składnik ten bierze udział w procesie podziału komórek, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz zębów,  a także w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina D pomaga również w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu wapnia oraz fosforu.

Zalecaną dzienną porcją do spożycia suplementu diety jest 6 tabletek (3 razy dziennie 2 tabletki), które najlepiej jest przyjmować po posiłku i popijać dużą ilością wody. Tabletki powlekane umieszczone są w blistrach zamkniętych w tekturowym pudełku.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety osób dorosłych w składniki aktywne preparatu Hepaslimin z witaminą D3.

Zalecane spożycie

Stosowanie tabletek Hepaslimin z witaminą D3 

 • Dorośli: 2 tabletki 3 razy dziennie.
 • Preparat Hepaslimin z witaminą D3 zaleca się spożywać po posiłku, popijając odpowiednią ilością wody.

Składniki

Hepaslimin z witaminą D3 - składniki 

Substancja wypełniająca: celuloza, L-asparaginian L-ornityny, winian choliny, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis), wyciąg z liści karczocha (Cynara scolymus), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa L.), wyciąg z korzenia cykorii (Cichorii radix), substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, witamina D (cholekalcyferol), barwnik: dwutlenek tytanu, substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba.


1 tabletka zawiera:

 • L-asparaginian L-ornityny 100 mg, cholina 35 mg, wyciąg z liści karczocha 25 mg, wyciąg z liści ostrokrzewu 25 mg, wyciąg z korzenia cykorii 10 mg, wyciąg z ostryżu długiego 10 mg, witamina D 8,33 µg (166,7 %)*.

6 tabletek Hepaslimin z witaminą D3 zawiera:

 • L-asparaginian L-ornityny 600 mg, cholina 210 mg, wyciąg z liści karczocha 150 mg, wyciąg z liści ostrokrzewu 150 mg, wyciąg z korzenia cykorii 60 mg, wyciąg z ostryżu długiego 60 mg, witamina D 50 µg (1000 %)*.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

 • Suplement diety Hepaslimin  z witaminą D3 przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.
 • Nie stosować suplementu diety Hepaslimin z witaminą D3 w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Suplement diety należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C,
 • Chronić przed światłem i wilgocią.

Zawartość netto

Tekturowe opakowanie suplementu diety Hepaslimin z witaminą D3 zawiera 30 tabletek powlekanych.

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego