Kategorie

HERBAYA

Znalezione produkty: 1
Sortowanie:
Sortuj według
Herbaya Ostropest Plamisty, Zdrowa Wątroba, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Herbaya Ostropest Plamisty, Zdrowa Wątroba, 60 kapsułek

28,08 zł

Produkty marki Herbaya

Herbaya to marka produkująca naturalne suplementy diety w kapsułkach. Pragnie dostarczać klientom rozwiązania, których zadaniem jest dostarczanie składników aktywnych dla organizmu. Jej producentem jest Polpharma – firma wytwarzająca leki, działająca od 1935 roku. Przedsiębiorstwo dokłada starań, aby ich wyroby były odpowiednie dla klientów pod względem bezpieczeństwa stosowania i jakości. Specjalizuje się w dziedzinie dermatologii, gastroenterologii, kardiologii, neurologii, okulistyki i pulmonologii. Nieustannie pracuje nad rozwojem nowych produktów przy udziale zaawansowanych technologii.

Poznaj markę Herbaya

Produkty Herbaya powstają ze składników naturalnych, a dokładniej – z wyciągów z roślin, pozyskiwanych w procesie ekstrakcji. Substancje czynne, pod wpływem składników płynnych, takich jak woda, spirytus czy olej, przedostają się do roztworu. To sprawia, że zachowują możliwie najwięcej składników wartościowych.

Wyciągi roślinne mają konsystencję płynną (np. nalewki), półstałą (np. oleożywice lub wyciągi gęste) lub stałą (wyciągi suche). Jakość produktów Herbaya uzyskiwana jest dzięki odpowiedniemu doborowi roślin, zebranych w określonym czasie ich wzrostu, w danej porze roku. Ekstrakty pozyskiwane są z całych roślin lub z części, które zawierają najwięcej składników aktywnych. Po zbiorze poddawane są procesowi suszenia, który ma zatrzymać zmiany w składzie chemicznym. Usunięcie wody i wysoka temperatura powodują zahamowanie aktywności enzymów rozkładających cenne składniki.

Metoda suszenia roślin, wykorzystywanych do produkcji suplementów diety Herbaya, zależy od rodzaju substancji aktywnych. Wyciągi z glikozydami umieszczane są w temperaturze 40-60oC, te z olejkami eterycznymi – w temperaturze maksymalnie 35oC, z kolei materiał ze związkami flawonoidowymi suszony jest w 100oC. Następnie marka Herbaya przechowuje składniki produktowe w ciemnych, wentylowanych i suchych magazynach, co chroni przed utratą substancji bioaktywnych.

Herbaya w procesie produkcji wykorzystuje kapsułki bez dodatku żelatyny pochodzenia zwierzęcego. Stworzone są z chemicznego związku organicznego, który stanowi pochodną celulozy – hydroksypropylometylocelulozy. Preparaty mogą więc spożywać zarówno wegetarianie, jak i osoby na diecie wegańskiej.

Roślinne suplementy diety Herbaya

W ofercie apteki Gemini dostępne są roślinne suplementy diety Herbaya, ze zróżnicowanymi składnikami aktywnymi. W ich składzie znaleźć można:

 • ostropest plamisty – ma wspomagać pracę wątroby,
 • karczoch – na prawidłowe działanie układu pokarmowego, w tym jelit. Ma również wspierać pracę wątroby,
 • głóg – ma wspierać pracę serca. Może działać wyciszająco, zmniejszać napięcie i uczucie drażliwości,
 • morwa biała – dedykowana jest dla osób, które potrzebują wsparcia procesu metabolizmu glukozy,
 • maca – ma wspomagać samopoczucie,
 • czosnek – ma wspierać odporność organizmu,
 • palma sabalowa – jej zadaniem jest wspomaganie prawidłowej pracy dróg moczowych u mężczyzn,
 • ginko biloba – ma wspomagać procesy myślowe w sytuacjach wzmożonej aktywności umysłowej.

Produkty Herbaya dostępne są w aptece Gemini w postaci kapsułek.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego