Kategorie

LONG4LASHES

Znalezione produkty: 13
Sortowanie:
Sortuj według
Long 4 Lashes, serum utwardzające do paznokci, 10 ml KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Long 4 Lashes, serum utwardzające do paznokci, 10 ml KRÓTKA DATA

16,19 zł
Long 4 Lashes Efekt Krioterapii, maska przyspieszająca wzrost włosów, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes Efekt Krioterapii, maska przyspieszająca wzrost włosów, 200 ml

27,49 zł
Long 4 Lashes, serum stymulujące wzrost włosów, 70 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes, serum stymulujące wzrost włosów, 70 ml

33,49 zł
Long 4 Lashes, serum utwardzające do paznokci, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes, serum utwardzające do paznokci, 10 ml

17,69 zł
Long 4 Lashes, Efekt Krioterapii, micelarny szampon przyspieszający wzrost włosów, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes, Efekt Krioterapii, micelarny szampon przyspieszający wzrost włosów, 200 ml

27,49 zł
Long 4 Lashes, serum przyspieszające wzrost brwi, 3 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes, serum przyspieszające wzrost brwi, 3 ml

51,99 zł
Long 4 Hair, szampon przeciw wypadaniu włosów, 200 ml  - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Hair, szampon przeciw wypadaniu włosów, 200 ml

27,99 zł
Long 4 Lashes, odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów, 200 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes, odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów, 200 ml

25,49 zł
Long 4 Lashes Nails, intensywne serum wzmacniające do paznokci, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes Nails, intensywne serum wzmacniające do paznokci, 10 ml

25,49 zł
Long 4 Lashes, serum przyspieszające wzrost rzęs, 3 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes, serum przyspieszające wzrost rzęs, 3 ml

45,89 zł
Long 4 Lashes, serum do paznokci po hybrydzie, regeneracja i wzmocnienie, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes, serum do paznokci po hybrydzie, regeneracja i wzmocnienie, 10 ml

21,49 zł
Long 4 Lashes, tusz do rzęs pielęgnacyjny, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu

Long 4 Lashes, tusz do rzęs pielęgnacyjny, 10 ml

39,99 zł
AA Long 4 Lashes, serum przyspieszające wzrost rzęs, 3 ml + szampon wzmacniający, 200 ml w prezencie - miniaturka zdjęcia produktu

AA Long 4 Lashes, serum przyspieszające wzrost rzęs, 3 ml + szampon wzmacniający, 200 ml w prezencie

53,79 zł

O marce Long4Lashes

Marka Long4Lashes powstała w 2013 roku i jest jednym z produktów należących do polskiej spółki Oceanic S.A., której początki sięgają lat. 80 XX wieku. Firma rozwija brandy odpowiedzialne za ofertę kosmetyków oraz farmaceutyków. Long4Lashes skupia się na dostarczaniu na rynek produktów do pielęgnacji twarzy, rzęs, włosów i paznokci.

Long4Lashes – kosmetyki do rzęs i brwi

Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, rzęsy, tak jak włosy, podlegają naturalnemu cyklowi życia - ich średni okres witalności to od 3 do 6 miesięcy. Rzęsa rośnie tylko przez pierwszy miesiąc, potem przechodzi do tzw. fazy stacjonarnej, tylko po to, by wypaść po kilku miesiącach. Marka Long4Lashes pochyla się właśnie nad tym problemem. W swojej ofercie posiada serum przyspieszające wzrost rzęs i brwi, zawierające składnik czynny bimatoprost. Ten związek chemiczny działa na rzęsy dwojako: po pierwsze, w fazie ich wzrostu pobudza je, zwiększając ich liczbę, a w fazie drugiej przedłuża ich życie. Preparaty Long4Lashes mają też za zadanie odżywiać, nawilżać i wygładzać strukturę włosków, co ma przekładać się na kondycję brwi i rzęs oraz na ich estetyczny, zdrowy wygląd.

Jak nakładać Long4Lashes?

Serum przyspieszające wzrost rzęs należy nakładać jednym pociągnięciem przy pomocy aplikatora (pędzelka) na suchą i czystą skórę powiek (po demakijażu), trzymając się linii górnych rzęs, raz dziennie na noc. Jak podaje producent - pierwsze efekty mogą być widoczne wcześniej, ale pełna kuracja zagęszczania i wydłużania rzęs trwa 6 miesięcy. W celu utrzymania korzystnego efektu, po zakończonym okresie kuracji można kontynuować używanie serum, 3-4 razy w tygodniu. Jedno opakowanie 3 ml pozwala na około 6 miesięcy stosowania na co dzień.

Serum przyspieszające wzrost brwi również nakłada się przy pomocy aplikatora. Skóra musi być czysta i osuszona. Produkt nakłada się w miejscu, który najbardziej potrzebuje zagęszczenia, bądź na obszar brwi od wewnętrznej do zewnętrznej strony.

Produkty marki Long4Lashes do włosów

Choć marka Long4Lashes kojarzy się z serum do rzęs i brwi, to w swojej ofercie posiada także gamę produktów do włosów i preparaty do makijażu o przedłużonej trwałości. Znajdziesz wśród nich między innymi: serum stymulujące wzrost włosów, odżywki przeciw wypadaniu włosów, a także szampony. Produkty te pozwalają rozwiązać problemy ze słabymi, łamliwymi włosami z tendencją do wypadania, dzięki zastosowaniu składników aktywnych, które nie tylko wnikają w głąb struktury włosów, ale również poprawiają mikrokrążenie skóry głowy, odżywiając cebulki włosów i pobudzając je do wzrostu. Sekretem skuteczności produktów do włosów marki Long 4 Lashes jest Tetraxidylum, czyli innowacyjny kompleks składników, który zawiera większe stężenie substancji aktywnych, pozwalając na ich lepsze działanie. Ponadto produkty te wzbogacane są o alantoinę, która zapobiega podrażnieniom i działa kojąco na skórę głowy. Wśród produktów do włosów znajdują się: ekspresowa maska-serum do włosów Hydro Power, Plex Power, Shine Power, krioterapia włosów szampon micelarny przyśpieszający wzrost włosów, serum stymulujące wzrost włosów, szampon i odżywka przeciw wypadaniu włosów.

Long4Lashes Lip Tatoo

Marka Long4Lashes stworzyła żelowy preparat dla uzyskania makijażu o przedłużonej trwałości. Technologia LongStayColour pozwala na nasycenie ust intensywnym kolorem. W formule żelu zawarte są kwas hialuronowy i olej arganowy, które mają wspomóc wygładzenie, nawilżenie i ochronę warg. Formuła Peel-off ułatwia aplikację preparatu, którego warstwę można ściągnąć po nałożeniu warstwy produktu na usta. Long4Lashes Lip Tatoo jest dostępny w trzech kolorach: elegant rasberry, red intuition oraz rosewood.

Long4Lashes Brow Tatoo

Kolejnym produktem o przedłużonej trwałości jest żelowy preparat do brwi, który pozwala na modelowanie i podkreślenie kształtu brwi, a także wypełnienie ich kolorem. Żel zawiera biotynę i olej arganowy, które mają odżywić i wzmocnij włoski, nadając im połysk i zdrowy wygląd. Przed użyciem preparatu, brwi należy oczyścić i wysuszyć, następnie zaaplikować żel nadając brwiom pożądany kształt. Po ok. 30 minutach można usunąć warstwę peel-off w kierunku od wewnętrznej do zewnętrznej części brwi.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Rodzaj włosów
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
Trendy
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego