Mr. ZIGGI White, hipoalergiczny Proszek do prania, koncentrat, biel, 5 kg

Mr. ZIGGI White, hipoalergiczny Proszek do prania, koncentrat, biel, 5 kg

Kategorie

Mr. ZIGGI White, hipoalergiczny Proszek do prania, koncentrat, biel, 5 kg

Cena jednostkowa: 0,68 zł za 100 gram

Cena
33,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Proekologiczny, hipoalergiczny proszek do prania Mr. ZIGGI White 5 kg. Jest przeznaczony do prania tkanin białych, a dzięki aktywnemu tlenowi odświeża ubrania i pościel. Ma łagodną dla skóry formułę o właściwościach dezynfekcyjnych – skutecznie zwalcza grzyby, bakterie i roztocza już w 40 stopniach Celsjusza. Produkowany w Polsce metodą przyjazną środowisku, nie zawiera fosforanów i zeolitów. Usuwa uporczywe zabrudzenia już w 20 stopniach Celsjusza, więc nadaje się również do delikatnych tkanin. Dzięki aktywnemu tlenowi, Mr. ZIGGI White skutecznie i łagodnie odświeża wygląd białych ubrań. Skutecznie zwalcza roztocza, bakterie i grzyby. W 60% wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, z możliwością ponownego przetworzenia opakowania w 100%. 

Wskazania

Do prania tkanin białych, zwalczania roztoczy, bakterii i grzybów. Przeznaczenie specjalne: do dezynfekcji bielizny szpitalnej niezanieczyszczonej krwią, takiej jak: zwykła pościel szpitalna na łóżka pacjentów (prześcieradła, poszwy, poszewki), zwykła odzież dla personelu medycznego (fartuch lekarski, fartuch damski/męski), zwykła odzież szpitalna dla pacjentów (pidżama) z wyłączeniem wyrobów medycznych. Produkt przeznaczony do dezynfekcji tekstyliów w temperaturze od 40ºC. Działa bakterio i grzybobójczo.

Sposób użycia

Do wyprania wkładu ubrań lub pościeli o wadze 4,5kg wystarczy 71,4g proszku. Opakowanie wystarczy na 70 prań lub 50 dezynfekcji. Można prać w temperaturze od 20 do 90 stopni Celsjusza, a dezynfekować w temperaturze od 40 stopni Celsjusza, stężenie 22,2g/kg, czas prania: 20 minut. Proszek wprowadza się do pralnicy w trakcie zasadniczej kąpieli piorącej w momencie rozpoczęcia procesu prania. Moduł kąpieli piorącej, temperatura, czas działania oraz stężenie wprowadzonego wyrobu są ściśle określone do uzyskania działania dezynfekującego. Produkt przeznaczony jest dla użytkownika profesjonalnego i do użytku konsumenckiego. Produkt przeznaczony jest do tkanin białych i trwale barwionych. Sortuj tkaniny przed praniem. Zawsze przestrzegaj wskazówek dotyczących prania umieszczonych na ubraniach. Opłukać i osuszyć ręce po użyciu. 

Składniki

 5-<15% anionowe związki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu, <5% niejonowe związki powierzchniowo czynne oraz rozjaśniacze optyczne, enzymy, kompozycja zapachowa. Substancje czynne: 100g preparatu zawiera: kwas nadoctowy 0,67g/100g (powstaje z situ z prekursorów, węglanu sodu, związku z nadtlenkiem wodoru 5g/100g oraz TAED 1g/100g.

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środki ostrożności

Proszek działa drażniąco na skórę. Stosować nakrycie ochronne, odzież ochronną, ochronę oczu. Ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. Objawy mogą wystąpić z opóźnieniem np. ból brzucha, nudności, wymioty, biegunki. W przypadku wielokrotnego i długotrwałego narażenia skóry może wystąpić podrażnienie objawiające się np. wysypką, zaczerwienieniem, pieczeniem swędzeniem. W wielokrotnego i długotrwałego narażenia na pył może nastąpić podrażnienie jamy śluzowej nosa, gardła, objawiające się swędzeniem, kichaniem. Przechowywać w suchych i chłodnych pomieszczeniach, w zamkniętych opakowaniach. Chronić przed wilgocią.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pierwsza pomoc

Poszkodowanego należy usunąć ze strefy zagrożenia. Odzież zabrudzoną i przesiąkniętą należy natychmiast zdjąć i w bezpieczny sposób usunąć. Trzymać ciepło, spokojnie ułożyć i przykryć. Osób poszkodowanych nie zostawiać be nadzoru. W razie utraty przytomności ułożyć poszkodowanego w pozycji stabilnej na boku. Natychmiast powiadomić lekarza. Wdychanie: w przypadku złego samopoczucia opuścić miejsce narażenia, wyjść na świeżę powietrze. W przypadku dolegliwości lub złego samopoczucia skonsultować się z lekarzem. Kontakt z oczami: przemywać dużą ilością wody przynajmniej przez 15 minut przy odwiniętych powiekach, usunąć szkła kontaktowe, jeśli to możliwe i nadal płukać wodą Zapewnić pomoc okulisty. Kontakt ze skórą: zdjąć zanieczyszczoną odzież i skórę spłukać dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy skonsultować się z lekarzem. Połknięcie doustne: wypłukać usta dokładnie wodą i wypić małymi porcjami wodę Nie wywoływać wymiotów. Upewnić się, czy drogi oddechowe są drożne. Zapewnić pomoc medyczną.

Dodatkowe informacje

Dystrybutor:
Europe Distribution Group Sp. z o.o.,
ul. Polna 8, 
55-114 Kryniczno.

Podmiot odpowiedzialny

Clovin S.A.,
ul. Zarzecze 14,
18-220 Czyżew. 

 

Cechy produktu

Postać
Cecha specjalna
EKO
Rodzaj produktu
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego