Poradnik
Bio Planet

BIO PLANET

Znalezione produkty : 3
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Bio Food Malina, syrop ekologiczny, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bio Food Malina, syrop ekologiczny, 250 ml
19,09 zł
Bio Planet, len brązowy, ekologiczny, 400 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Bio Planet, len brązowy, ekologiczny, 400 g
9,59 zł
Biominki, kaszka manna, bez dodatku cukru, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Biominki, kaszka manna, bez dodatku cukru, 500 g
8,39 zł
1 - 3 z 3 produktów

Bio Planet – certyfikowana żywność ekologiczna, ekokosmetyki i naturalne środki czystości

Bio Planet to firma obecna na rynku od 2006 roku. Specjalizuje się w produkcji ekologicznej, certyfikowanej żywności, suplementów diety oraz kosmetyków i środków czystości. W swoim portfolio posiada kilkaset produktów, które powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników. Firma współpracuje z lokalnymi dostawcami w wielu krajach na całym świecie, którzy posiadają certyfikaty ekologiczności. Prowadzi również działania mające na celu zwiększenie świadomości ekologicznej wśród konsumentów i promowanie zdrowego stylu życia.

Bio Planet – ekokosmetyki dla dorosłych

Wybór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji ma ogromne znaczenie dla kondycji m.in. skóry. Warto więc sięgać po produkty stworzone z wysokiej jakości surowców pochodzenia naturalnego: roślinnego i mineralnego. Oferujemy wybór kosmetyków Bio Planet. Wśród nich znajdziesz m.in. preparaty do higieny jamy ustnej jak wybielająca pasta do zębów zapewniająca świeży oddech.

Bio Planet – produkty spożywcze bogate w witaminy i minerały

Malina to owoc, który można określić mianem superfoods. Zawiera ważne dla organizmu składniki odżywcze, w tym witaminę C. Bio Planet oferuje syropy do rozcieńczania w wodzie z produktów pochodzących z upraw ekologicznych. Sprawdzą się nie tylko do przygotowywania napojów, ale także ciast, lodów i deserów.

Bio Planet jest także producentem ekologicznych artykułów spożywczych z kategorii nasiona i ziarna. W Gemini znajdziesz m.in. len, który znajduje zastosowanie nie tylko w kuchni (który po zalaniu ciepłą wodą można spożywać w postaci „kisielu”), ale także w kosmetyce (np. do przygotowywania okładów, kąpieli lub masek).

Produkty Bio Planet w Gemini

Chcesz żyć bardziej eko? Szukasz wysokiej jakości produktów spożywczych czy kosmetyków z bio certyfikatem? W Gemini znajdziesz bogaty wybór produktów dla całej rodziny m.in. syropów, kosmetyków zawierających naturalne składniki.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo