Poradnik
Biovico

BIOVICO

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Biovico, Biolevox HA Tendon, żel dostawowy, 2 ml x 1 ampułkostrzykawka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Biovico, Biolevox HA Tendon, żel dostawowy, 2 ml x 1 ampułkostrzykawka
276,99 zł
Biolevox Complex Bis, 90 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Biolevox Complex Bis, 90 tabletek
51,89 zł
Crystal Mind, 120 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Crystal Mind, 120 kapsułek
132,09 zł
Lyprinol, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lyprinol, 60 kapsułek
143,09 zł
Biolevox HA 2,2%, 2 ml x 1 ampułkostrzykawka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Biolevox HA 2,2%, 2 ml x 1 ampułkostrzykawka
199,91 zł
Biolevox Neuro, 30 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Biolevox Neuro, 30 tabletek powlekanych
35,49 zł
Chondrovox Bis, 90 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Chondrovox Bis, 90 kapsułek
30,49 zł
Biolevox HA One 2,5%, żel do iniekcji, 4,8 ml x 1 ampułkostrzykawka - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Biolevox HA One 2,5%, żel do iniekcji, 4,8 ml x 1 ampułkostrzykawka
653,66 zł
1 - 8 z 8 produktów

Biovico – specjaliści w zaawansowanej biotechnologii medycznej

Biovico Sp. z o.o. to firma biotechnologiczna, w której produkowane są wyroby medyczne dla sektora ortopedii, traumatologii, psychologii i innych. W Gemini dostępne są ich produkty w postaci kapsułek, tabletek i ampułkostrzykawek.

Poznaj producenta Biovico

Firma Biovico została założona w 2008 roku przez braci: Artura, Norberta i Konrada Wilandtów, którzy chcieli stworzyć przedsiębiorstwo z innowacyjnym podejściem do medycyny. Ich misją było wdrożenie preparatów medycznych z naturalnym składem, harmonizujące z procesami zachodzącymi w organizmie człowieka.

Biovico postawiło sobie za cel odnajdowanie rozwiązań dla potrzeb pacjentów w kwestii sprawności ruchowej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dziedzinie, jaką jest biotechnologia medyczna. Jego produkty i inne rozwiązania opracowywane i projektowane są przez specjalistów z dziedziny ortopedii.

Firma Biovico Gdynia współpracuje z jednostkami naukowymi – Uniwersytetem Gdańskim i Jagiellońskim, co pozwala na stały rozwój i zdobywanie doświadczeń niezbędnych do produkcji nowych preparatów. Przedsiębiorstwo otworzyło swoje własne laboratorium, gdzie prowadzi programy, mające na celu ulepszanie istniejących produktów, tworzenie nowych receptur i wyrobów medycznych. Realizuje kompleksowe koncepty badawcze – projektuje skład i formuły, prowadzi specjalistyczne badania i analizy.

Produkty Biovico w różnych dziedzinach życia

Produkty Biovico wykorzystywane są w biotechnologii medycznej i różnych gałęziach medycyny. Firma posiada w asortymencie rozwiązania dla chirurgii stomatologicznej, traumatologii, medycyny sportowej i regeneracyjnej.

Biolevox Neuro to suplement diety, w którego składzie znajduje się monofosforan urydyny – składnik, który bierze udział w procesie odbudowy struktur nerwowych. Preparat zawiera również witaminę B1, B3, B6 i B12, które mają przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Ponadto, witamina B6 ma wspierać funkcjonowanie systemu immunologicznego i prawidłową syntezę cysteiny. Zawarty w Biolevox Neuro kwas foliowy ma brać udział w syntezie aminokwasów.

Biolevox Complex to produkt z siarczanem glukozaminy, siarczanem chondroityny, kwasem hialuronowym i manganem, dedykowany osobom, które chcą zadbać o chrząstki stawowe. Mangan wspiera utrzymywanie zdrowych kości i tworzenie tkanek łącznych. Witamina C przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Wyrób medyczny Biovico Biolevox HA One zawiera w składzie hialuronian sodu 2,5%, który ma służyć polepszeniu lepkości wewnątrzstawowej oraz elastyczności mazi stawowej. Dzięki właściwościom amortyzującym i smarującym ma umożliwiać bezbolesny ruch w stawie. Zaopatruje on chrząstkę stawową w substancje odżywcze. Po pierwszym cyklu leczenia ruchomość stawu ma poprawić się, a poziom odczuwalnego bólu – zmniejszyć się.

Biolevox HA Tendon to wyrób medyczny z hialuronianem sodu o wysokiej masie cząsteczkowej. Produkt jest przeznaczony do iniekcji wokół ścięgna lub do jego pochewki. Środek posiada pH 6,8-7,4, jest apirogenny i został poddany procesowi sterylizacji. Ma zwiększać poziom hialuronianu sodu występującego w tkankach miękkich otaczających ścięgna. Miejsca przeciążone lub dotknięte urazami mają być wzmocnione i nawilżone, a dolegliwości bólowe – zmniejszone.

Lyprinol Biovico to suplement diety ze stabilizowanym kompleksem lipidowym, pochodzącym ze skorupiaków Perna canaliculus – małży zielonej, znanej jako omułek nowozelandzki. W dwóch kapsułkach preparatu znajduje się 300 mg nienasyconych kwasów tłuszczowych. Preparat przeznaczony jest do uzupełnienia diety, w składniki aktywne produktu.

Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki