Kategorie

MIR-LEK

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
Hyper-Gryk, mieszanka ziołowa z liściem czarnej porzeczki i łuską gryki, 2,5 g x 60 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Hyper-Gryk, mieszanka ziołowa z liściem czarnej porzeczki i łuską gryki, 2,5 g x 60 saszetek

14,79 zł
Gluko-Gryk, mieszanka ziołowa z liściem morwy białej i łuską gryki, 2,5 g x 60 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Gluko-Gryk, mieszanka ziołowa z liściem morwy białej i łuską gryki, 2,5 g x 60 saszetek

13,29 zł
Cholest-Gryk, mieszanka ziołowa z karczochem i łuską gryki, 2,5 g x 60 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Cholest-Gryk, mieszanka ziołowa z karczochem i łuską gryki, 2,5 g x 60 saszetek

14,49 zł

Mir-Lek – naturalne suplementy diety

Mir-Lek to firma produkująca suplementy diety, mieszanki ziołowe i herbaty ze składników naturalnych. W aptece Gemini znajdują się ich produkty dla pacjentów z różnymi potrzebami zdrowotnymi.

Polski producent Mir-Lek

Środowisko naturalne i zioła to dla firmy Mir-Lek główny obszar zainteresowania i badań. Jak podkreślają właściciele – od lat czerpią inspiracje z dobrodziejstw Matki Ziemi, poszerzają swoją wiedzę na temat ziołolecznictwa, tworzą nowe receptury, posiłkując się tradycyjnymi formułami. Przedsiębiorstwo poszukuje dla pacjentów nowych rozwiązań, które pomogą im w walce o zdrowie i odzyskanie sił witalnych.

Mir-Lek tworzy kompozycje mieszanek ziołowych, herbat funkcjonalnych i suplementów diety, korzystając z wiedzy o zielarstwie i obszaru fitoterapii. Firma dokłada starań, aby ich produkty wyróżniały się jakością i smakiem. W swoich produktach stosuje zioła pozyskane z czystych zakątków ziemi, a w procesie produkcji – stosuje wymagane systemy jakości i bezpieczeństwa.

W ofercie producenta znaleźć można zioła, mieszanki i suplementy diety Mir-Lek w różnych liniach:

  • Go! Dla aktywnych to seria ziołowych mieszanek i herbat z dodatkiem łuski gryki,
  • suplementy diety w kapsułkach, ze składnikami pochodzenia roślinnego. Dedykowane są osobom, które cenią sobie wygodę użytkowania. Wśród produktów znajdują się preparaty odpowiednie dla wegetarian i wegan,
  • Ludowe Receptury — to herbaty i mieszanki ziołowe Mir-Lek z dodatkiem łuski gryki, stworzone w oparciu o naturalne rośliny,
  • Panna Apteczkowa — suplementy diety w postaci ziół i mieszanek, stworzone z myślą głównie o paniach,

Poznaj mieszanki ziołowe od Mir-Lek

W aptece Gemini znajdują się zioła Mir-Lek w linii Gryk. Jednym z produktów jest Gluko Gryk. Suplement zawiera w składzie liście morwy białej, których zadaniem jest wyrównanie metabolizmu glukozy w organizmie. Gluko Gryk to naturalne zioła i owoce, zamknięte w postaci herbatki w saszetkach. Nie zawiera barwników, sztucznych aromatów.

Hyper Gryk to suplement diety w postaci mieszanki ziołowej z suszonych części roślin: aronii, głogu, czarnej porzeczki, hibiskusa, żurawiny, serdecznika, fiołka trójbarwnego i łuski gryki. Zadaniem łuski gryki jest wsparcie zdrowia serca.

Cholest Gryk to mieszanka ziołowa z suszonych roślin lub ich części: jarzębiny, owocu dzikiej róży, jabłka, hibiskusa, owocu bzu czarnego, łuski gryki, ziela karczocha. Karczoch może pomagać w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego