Abra, paski testowe do pomiaru poziomu glukozy we krwi, 50 sztuk

Abra, paski testowe do pomiaru poziomu glukozy we krwi, 50 sztuk

Kategorie

Abra, paski testowe do pomiaru poziomu glukozy we krwi, 50 sztuk

Cena jednostkowa: 0,76 zł za 1 sztukę

Cena
38,07 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Paski testowe Abra służą do samodzielnego wykonywania pomiarów stężenia glukozy we krwi. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Paski testowe ABRA do pomiaru poziomu glukozy należy stosować z glukometrem ABRA w celu ilościowego pomiaru glukozy (cukru) w pełnej krwi pobranej z opuszki palca, dłoni lub przedramienia. System pomiaru poziomu glukozy we krwi ABRA jest przeznaczony dla użytkowników nieprofesjonalnych i powinien być używany przez jedną osobę. Paski testowe ABRA  służą do użytku zewnętrznego.

Każdy pasek testowy posiada obszar testowy zawierający reaktywne substancje chemiczne. Aplikacja próbki krwi w tym obszarze powoduje reakcję chemiczną, a następnie wytworzenie prądu elektrycznego. Stężenie glukozy we krwi obliczane jest na podstawie odnotowanego przez glukometr prądu elektrycznego, a uzyskany wynik zostaje pokazany na wyświetlaczu. Test mierzy poziom glukozy w zakresie od 20 mg/dL (1.1mmol/L) do 600 mg/dL (33.3 mmol/L). Pasek testowy ABRA  jest skalibrowany tak, aby wyświetlał równowartość wartości glukozy w osoczu, co ułatwia porównanie z wynikami otrzymanymi metodami laboratoryjnymi.

Zastosowanie

Do pomiaru glukozy we krwi.

Sposób użycia

Nanoszenie krwi na pasek testowy: przy pomocy nakłuwacza nakłuj bok opuszki palca. W celu lepszego uformowania się kropli krwi rozmasuj palec w kierunku jego opuszki lekko uciskając.

Ważne wskazówki

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu.
Nie używać w przypadku uszkodzenia opakowania.

Producent

Diagnosis S.A.
ul.Gen.W.Andersa 38A
15-113 Białystok.

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego