Argotiab 2%, krem, 50 ml

Argotiab 2%, krem, 50 ml

Kategorie

Argotiab 2%, krem, 50 ml

Cena jednostkowa: 66,98 zł za 100 mililitrów

Cena
33,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Kremo-żel Argotiab jest wyrobem medycznym, którego głównym składnikiem jest kompleks bazujący na dwutlenku tytanu związanym kowalencyjnie z jonami srebra, którego główne działanie, w połączeniu z dimetlkonem, polega na tworzeniu Innej niż tradycyjna (bandaże lub plastry) bariery przeciwdrobnoustrojowej na zmiany skórne, w ten sposób izolując miejsca zastosowania od zewnętrznego ataku drobnoustrojów, ogranicza kolonizację drobnoustrojów w wyniku działania barierowego i zapewnia najlepsze warunki do regeneracji tkanek skóry.

Zastosowanie

Środek wspomagający w leczeniu zmian skórnych, małych ran, otarć, oparzeń i odleżyn, maceracji skóry spowodowanej podrażnieniem przez nietrzymanie moczu u osób w podeszłym wieku lub wysypki pieluszkowej u dzieci, miejsce wyprowadzenia cewnika naczyniowego (obwodowego i centralnego cewnika żylnego i tętniczego).

Sposób użycia

Przed użyciem oczyścić skórę, np. roztworem soli fizjologicznej i dobrze wysuszyć. Nałożyć cienką warstwę żelu na zmienione miejsce. Nie wmasowywać, pozostawić do samoistnego wyschnięcia. Czynność powtórzyć dwa razy dziennie.

Umyć ręce przed zastosowaniem produktu Po zastosowaniu nie masować zmienionego miejsca i pozostawić wyrób medyczny do naturalnego wyschnięcia; żel musi utworzyć ochronną cienką błonę.

Składniki

Olej mineralny, glikol propylenowy, PEG 30, dipolihydroksystearynian, palmitynian izopropylu, PPG-15 eter stearylu, izononian izononatylu, TIAB (kompleks dwutlenku tytanu kowalencyjnie związanego z jednowartościowymi jonami srebra), chlorek benzalkoniowy, wosk pszczeli bielony, octan tokoferylu, dimetikon, siarczan magnezu, woda.

Ważne wskazówki

Przechowywać z dala od źródeł wilgoci i ciepła.
W przypadku ekspozycji na światło słoneczne, produkt może przybrać lekko żółtawy kolor, nie wpłynie to na jego funkcjonalność i trwałość.

Producent

NMTECH srl,
Via Vittor Veneto 7,
00187 Rzym, Włochy.

Dystrybutor

HEXANOVA Sp. z o.o.,
Pieńków 11,
05-152 Czosów.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego