ImmunoMix Ochrona Nosa, spray do nosa dla dorosłych i dzieci od 2 lat, 30 ml

ImmunoMix Ochrona Nosa, spray do nosa dla dorosłych i dzieci od 2 lat, 30 ml

Kategorie

ImmunoMix Ochrona Nosa, spray do nosa dla dorosłych i dzieci od 2 lat, 30 ml

Cena jednostkowa: 124,97 zł za 100 mililitrów

Cena
37,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

ImmunoMix Ochrona Nosa to wyrób medyczny w postaci sprayu do stosowania u dorosłych oraz dzieci powyżej 2 roku życia. Preparat tworząc warstwę mukoadhezyjną wspomaga naturalne mechanizmy obronne nosa. Tym samym pomaga w ochronie błony śluzowej przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy i bakterie, które mogą być przyczyną infekcji górnych dróg oddechowych. Dodatkowo preparat przyczynia się do zachowania integralności bariery nabłonkowej jam nosowych.

Właściwości ImmunoMix Ochrona Nosa, spray, 30 ml

Wyrób medyczny ImmunoMix Ochrona Nosa charakteryzuje się zbilansowaną i standaryzowaną osmolalność (750 mOsm/kg). Dzięki fizycznemu działaniu myjącemu spray pomaga upłynnić i usunąć nadmiar śluzu oraz znajdujące się w nim czynniki patogenne. Naturalne aromaty z kosodrzewiny i mięty pozostawiają przyjemne uczucie świeżości. Produkt działa za pomocą niefarmakologicznego mechanizmu funkcjonowania i może być stosowany często, także przez dłuższy czas, ponieważ nie podrażnia i nie wysusza błony śluzowej. 

Wskazaniem do stosowania preparatu jest ochrona przed infekcjami, które mogą być powodowane wnikającymi przez górne drogi oddechowe patogenami, w tym w szczególności w przypadku zaburzenia integralności bariery ochronnej nabłonka jam nosowych. ImmunoMix Ochrona Nosa znajduje również zastosowanie w przypadku niedrożności i podrażnienia jam nosowych.

Dla komfortu użytkowania wyrób medyczny w sprayu został umieszczony w szklanej butelce o pojemności 30 ml z atomizerem, który umożliwia precyzyjne dozowanie preparatu. Co ważne ImmunoMix Ochrona Nosa nie zawiera konserwantów, a jego trwałość jest zapewniona dzięki procesowi produkcyjnemu ze sterylizującym systemem filtracji oraz pakowaniu w środowisku kontrolowanym mikrobiologiczne.

Zastosowanie

 • Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, w tym wnikaniem wirusów i bakterii przez nabłonek jamy nosa.
 • Formuła do stosowania przez dorosłych i dzieci powyżej 2 roku życia.

Sposób użycia

 • Dzieci od 2 do 6 roku życia: 1 rozpylenie do każdego nozdrzach.
 • Dzieci od 6 do 12 roku życia: 1 rozpylenie do każdego nozdrza, a następnie po oczyszczeniu nosa z wydzieliny powtórzenie aplikacji.
 • Dorośli i młodzieży powyżej 12 roku życia: 2 rozpylenia do każdego nozdrza, a następnie po oczyszczeniu nosa z wydzieliny powtórzenie aplikacji.

Zaleca się stosowanie ImmunoMix Ochrona Nosa kilka razy w ciągu dnia w krótkich odstępach. Po każdym użyciu wyczyścić atomizer za pomocą czystej, wilgotnej szmatki i dokładnie wysuszyć.

Składniki

Frakcja taninowa (z oczaru wirginijskiego), frakcja fenolowa (z czarnego bzu), halit (sól pozyskiwana metodą wydobywczą, nieprzetwarzana chemicznie), woda, gliceryna roślinna, naturalny aromat z kosodrzewiny i naturalny aromat z mięty.

Przeciwwskazania

 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.
 • Wyrób medyczny w sprayu ImmunoMix Ochrona Nosa nie jest odpowiedni do stosowania u dzieci poniżej 2 lat.

Ważne wskazówki

 • Aby uniknąć ewentualnego rozprzestrzeniania się czynników patogennych, wyrób medyczny ImmunoMix Ochrona Nosa powinien być używany tylko przez jedną osobę.
 • Stosować wyłącznie do nosa.
 • Unikać kontaktu z oczami, a w razie konieczności przemyć oczy wodą.
 • W przypadku utrzymujących się objawów należy skonsultować się z lekarzem.

Dodatkowe informacje

Produkt charakteryzuje się całkowitą zawartością polifenoli jako pirogalol ≥80 µg /ml i zawierający halit ≥200 µg /ml.

Dystrybutor

Aboca Polska Sp. z o.o.
ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

 • Apteka Gemini

  gemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego