Poradnik
Panadol Extra 500 mg + 65 mg, 24 tabletki powlekane
Panadol Extra 500 mg + 65 mg, 24 tabletki powlekane - zdj臋cie produktu
Panadol Extra 500 mg + 65 mg, 24 tabletki powlekane - miniaturka  zdj臋cia produktu
Panadol Extra 500 mg + 65 mg, 24 tabletki powlekane - miniaturka 2 zdj臋cia produktu
GlaxoSmithKline , Panadol , produkt leczniczy otc , Produkt apteczny

Panadol Extra 500 mg + 65 mg, 24 tabletki powlekane

18,19聽z艂
7,58聽z艂 za 10 tabletek
Dost臋pny, wysy艂ka w 1-2 dni robocze
Kurier
Punkt odbioru

Wskazania

Lek dzia艂a przeciwb贸lowo w b贸lach g艂owy, gard艂a, migrenach, b贸lach z臋b贸w, b贸lach kostnych, stawowych i mi臋艣niowych oraz bolesnym miesi膮czkowaniu. Ponadto mo偶e by膰 stosowany w przezi臋bieniach i stanach grypopodobnych.

Sk艂ad

1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol 500mg, kofein臋 65mg oraz substancje pomocnicze: skrobia 偶elowana, skrobia kukurydziana, powidon (K 25), potasu sorbinian, talk, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa (typ A). otoczka zawiera: hydroksypropylometyloceluloz臋, triacetyn臋.

Dzia艂anie

Paracetamol dzia艂a przeciwb贸lowo i przeciwgor膮czkowo. Kofeina dzia艂a pobudzaj膮co na o艣rodkowy uk艂ad nerwowy i nasila dzia艂anie przeciwb贸lowe paracetamolu.

Dawkowanie

Doro艣li i dzieci w wieku powy偶ej 12 lat: doustnie, 1-2 tabletki do 4 razy na dob臋. Nie nale偶y przyjmowa膰 leku cz臋艣ciej ni偶 co 4 godziny ani stosowa膰 wi臋cej ni偶 8 tabletek w ci膮gu doby. Bez konsultacji z lekarzem leku nie nale偶y stosowa膰 regularnie d艂u偶ej ni偶 przez 3 dni.

Przeciwwskazania

Uczulenie na kt贸rykolwiek ze sk艂adnik贸w leku, alkoholizm, ci臋偶ka niewydolno艣膰 w膮troby lub nerek, zaburzenia rytmu serca, bezsenno艣膰, niedob贸r niekt贸rych enzym贸w, nie stosowa膰 u dzieci w wieku poni偶ej 12 lat, ci膮偶a, laktacja.

Dodatkowe informacje

Przed u偶yciem zapoznaj si臋 z ulotk膮, kt贸ra zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotycz膮ce dzia艂a艅 niepo偶膮danych, dawkowanie oraz informacje dotycz膮ce stosowania produktu leczniczego b膮d藕 skonsultuj si臋 z lekarzem lub farmaceut膮, gdy偶 ka偶dy lek niew艂a艣ciwie stosowany zagra偶a Twojemu 偶yciu lub zdrowiu.

Spis tre艣ci

Wskazania
Sk艂ad
Dzia艂anie
Dawkowanie
Przeciwwskazania
Dodatkowe informacje
Cechy produktu

Informacja dla kupuj膮cego - prawa konsumenta

Sprawd藕 szczeg贸艂y
Inne produkty z kategorii
Zdrowie
Magne B6 Forte 100 mg + 10 mg, 100 tabletek powlekanych - miniaturka zdj臋cia produktu
Produkt apteczny
Magne B6 Forte 100 mg + 10 mg, 100 tabletek powlekanych
30,39聽z艂
Symphar, fizjologiczny roztw贸r NaCl 0,9%, ampu艂ki, 50 x 5 ml - miniaturka zdj臋cia produktu
Popularne
Zdrowie i uroda
Symphar, fizjologiczny roztw贸r NaCl 0,9%, ampu艂ki, 50 x 5 ml
10,19聽z艂
Vigantol 20 000IU, krople doustne, roztw贸r, 10 ml - miniaturka zdj臋cia produktu
Produkt apteczny
Vigantol 20 000IU, krople doustne, roztw贸r, 10 ml
16,09聽z艂
Dicoflor Baby, dla niemowl膮t i dzieci, krople, 5 ml - miniaturka zdj臋cia produktu
Zdrowie i uroda
Dicoflor Baby, dla niemowl膮t i dzieci, krople, 5 ml
27,49聽z艂
Rutinoscorbin 25 mg + 100 mg, 210 tabletek powlekanych - miniaturka zdj臋cia produktu
Produkt apteczny
Rutinoscorbin 25 mg + 100 mg, 210 tabletek powlekanych
16,19聽z艂
Ascorvita 1000 mg, 20 tabletek musujacych - miniaturka zdj臋cia produktu
Produkt apteczny
Ascorvita 1000 mg, 20 tabletek musujacych
12,59聽z艂
Essentiale Forte 300 mg, 50 kapsu艂ek - miniaturka zdj臋cia produktu
Produkt apteczny
Essentiale Forte 300 mg, 50 kapsu艂ek
22,99聽z艂
Aspargin 17 mg + 54 mg, 75 tabletek - miniaturka zdj臋cia produktu
Produkt apteczny
Aspargin 17 mg + 54 mg, 75 tabletek
11,19聽z艂
Gripex Hot Max 1000 mg + 100 mg + 12,2 mg, proszek do sporz膮dzania roztworu doustnego, 12 saszetek - miniaturka zdj臋cia produktu
Produkt apteczny
Gripex Hot Max 1000 mg + 100 mg + 12,2 mg, proszek do sporz膮dzania roztworu doustnego, 12 saszetek
17,99聽z艂
Juvit C 100 mg/ ml, krople doustne dla dzieci od 28 dnia 偶ycia, 40 ml - miniaturka zdj臋cia produktu
Produkt apteczny
Juvit C 100 mg/ ml, krople doustne dla dzieci od 28 dnia 偶ycia, 40 ml
14,29聽z艂
Cebion 100 mg/ ml, krople doustne dla dzieci od 28 dnia 偶ycia, 30 ml - miniaturka zdj臋cia produktu
Produkt apteczny
Cebion 100 mg/ ml, krople doustne dla dzieci od 28 dnia 偶ycia, 30 ml
14,79聽z艂
Essentiale Max 600 mg, 30 kapsu艂ek - miniaturka zdj臋cia produktu
Sponsorowane
Produkt apteczny
Essentiale Max 600 mg, 30 kapsu艂ek
27,38聽z艂
Do艂膮cz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikacj臋 Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo