Poradnik
Ranbaxy

RANBAXY

Znalezione produkty : 8
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Lacidar, 20 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Lacidar, 20 tabletek
12,69 zł
Xedine HA dla dzieci 0,5 mg/ ml, aerozol do nosa dla dzieci 2-12 lat, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Xedine HA dla dzieci 0,5 mg/ ml, aerozol do nosa dla dzieci 2-12 lat, 10 ml
13,69 zł
Ranloc Med 20 mg, 14 tabletek dojelitowych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Ranloc Med 20 mg, 14 tabletek dojelitowych
4,89 zł
FortiLiver Forte, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
FortiLiver Forte, 30 kapsułek
10,59 zł
Femudar Plus, 120 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Zdrowie i uroda
Femudar Plus, 120 kapsułek
35,49 zł
Faringosept 10 mg, smak kakaowy, 10 tabletek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
Faringosept 10 mg, smak kakaowy, 10 tabletek do ssania
8,89 zł
Xedine HA 1 mg/ ml, aerozol do nosa dla dzieci powyżej 12 lat i dorosłych, 10 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
Xedine HA 1 mg/ ml, aerozol do nosa dla dzieci powyżej 12 lat i dorosłych, 10 ml
13,89 zł
Faringosept 10 mg, smak kakaowy, 20 tabletek do ssania - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny- niedostępny
Faringosept 10 mg, smak kakaowy, 20 tabletek do ssania
12,39 zł
1 - 8 z 8 produktów

Producent: RanBaxy

Ranbaxy Poland Sp. z o.o. to polski oddział firmy farmaceutycznej Sun Pharmaceutical Industries Ltd. z Indii – przedsiębiorstwa, które produkuje leki generyczne. W ofercie Gemini dostępne są ich wybrane preparaty w postaci kapsułek, tabletek i aerozoli.

Firma Farmaceutyczna Ranbaxy

Sun Pharmaceutical to przedsiębiorstwo farmaceutyczne, działające od 1983 roku. Jego założycielem był indyjski biznesmen Dilip Shanghvi. Początkowo firma posiadała w ofercie jeden lek – stosowany w psychiatrii. Przedsiębiorstwo dość szybko rozwinęło działalność i wdrożyło rozwiązania kardiologiczne, a następne gastroenterologiczne. W 2014 roku wykupiło akcje Ranbaxy.

Firma farmaceutyczna Sun Pharmaceutical wytwarza preparaty farmaceutyczne i aktywne składniki farmaceutyczne dla produktów stosowanych w neurologii, kardiologii, psychiatrii, gastroenterologii i diabetologii. Ranbaxy Poland Sp. z o.o. dostarcza na rynek głównie preparaty przeznaczone dla układu sercowo-naczyniowego i ośrodkowego układu nerwowego, leki przeciwzakaźne, farmaceutyki stosowane przy zapaleniu stawów i preparaty dostępne bez recepty.

Leki Ranbaxy

W asortymencie firmy dostępny jest Faringosept Ranbaxy. Lek w postaci tabletek można stosować w zakażeniach gardła i jamy ustnej. W jego składzie znajduje się substancja czynna – ambazon, który wykazuje działanie bakteriostatyczne na niektóre z bakterii, w tym – paciorkowce zieleniejące i hemolizujące oraz pneumokoki, które stanowią przyczynę zaburzeń w obrębie gardła. Może sprawdzić się przy zapaleniu dziąseł, migdałków, jamy ustnej lub po ekstrakcji zębów.

W Gemini znaleźć można lek Ranloc Med z substancją czynną w postaci pantoprazolu. Produkt może być zażywany podczas leczenia chorób jelit i żołądka, związanych z wydzielaniem kwasu solnego.

Dla tych, którzy zmagają się z katarem lub zapaleniem przydatny może okazać się Xylometazoline Coldact Ranbaxy. Lek w postaci aerozolu do nosa zawiera w składzie chlorowodorek ksylometazoliny, która ma pomóc zwęzić naczynia krwionośne w nosie i redukować obrzęk jego błony śluzowej. W produkcie znajduje się również kwas hialuronowy, który na nawilżać i chronić błonę śluzową nosa.

Suplementy diety Ranbaxy

Ranbaxy Poland Sp. z o.o. to także producent suplementów diety. Firma stworzyła Lacidar – suplement diety, który zawiera trzy szczepy liofilizowanych kultur bakterii kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus, a także rozpuszczalny błonnik z akacji. Dostępny jest w postaci niewielkich rozmiarów tabletek. Może być stosowany u dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 3 lat.

Ranbaxy Femudar Plus to produkt, w którego składzie znajduje się kompozycja standaryzowanych ekstraktów: z owoców żurawiny, pestek dyni i nasion soi. Wyciąg z pestek dyni oraz owoców żurawiny wspierają utrzymanie zdrowego układu moczowego.

Dołącz do nas
Facebook logoInstagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo
Gemini
Regulaminy
Pomocne linki