Poradnik
Woerwag Pharma Gmbh

WOERWAG PHARMA GMBH

Znalezione produkty : 6
Pozycjonowanie produktów
Zasady pozycjonowania produktów

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach.

Sortowanie
Zinkorot 25 mg Zn2+, 20 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Zinkorot 25 mg Zn2+, 20 tabletek
9,99 zł
Benfogamma 50 mg, 100 tabletek drażowanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Benfogamma 50 mg, 100 tabletek drażowanych
41,79 zł
Zinkorot 25 mg, 50 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Zinkorot 25 mg, 50 tabletek
21,99 zł
Capsagamma 53 mg/ 100 g, krem, 40 g - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt apteczny
Capsagamma 53 mg/ 100 g, krem, 40 g
22,49 zł
Lagosa 150 mg, 25 tabletek drażowanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Lagosa 150 mg, 25 tabletek drażowanych
17,09 zł
Benfogamma 50 mg, 50 tabletek drażowanych - miniaturka zdjęcia produktu
Produkt niedostępny
Produkt apteczny - niedostępny
Benfogamma 50 mg, 50 tabletek drażowanych
23,99 zł
1 - 6 z 6 produktów

Producent Worwag Pharma

Wörwag Pharma GmbH & Co. KG jest niemiecką firmą farmaceutyczną, która może pochwalić się globalnym zasięgiem swoich produktów leczniczych. W ofercie Gemini dostępne są leki OTC (sprzedawane bez recepty), przeznaczone dla osób z niedoborem witaminy B1 oraz wspomagające leczenie stanów zapalnych wątroby.

Firma rodzinna Worwag Pharma

Firma Wörwag Pharma GmbH & Co. KG została założona w niemieckim Zuffenhausen przez doktora Fritza Worwaga. Od tamtej pory przedsiębiorstwo rozwija swoją działalność, opracowując receptury leków na coraz szersze spektrum chorób i dolegliwości. Firma zajmuje się także sprzedażą preparatów do biofaktorów, czyli np. witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Obecnie firmę rodzinną Worwag Pharma prowadzą Monika Worwag, Gerhard Mayer oraz Jochen Schlindwein, a jej siedziba znajduje się w Boblingen. W roku 2019 firma była obecna już w 35 krajach na całym świecie, zapewniając pracę blisko tysiącu osób.

Misja i wartości firmy Worwag Pharma

Firma stawia sobie za cel opracowywanie skutecznych rozwiązań terapeutycznych, obejmujących profilaktykę i leczenie chorób cywilizacyjnych. W centrum zainteresowań przedsiębiorstwa znajdują się przede wszystkim choroby współistniejące z cukrzycą oraz schorzenia układu nerwowego, m.in. stany zapalne nerwów czy zespół korzeniowy. Aby zapewnić swoim pacjentom zarówno innowacyjne, jak i skuteczne rozwiązania terapeutyczne, firma przyjmuje odpowiedzialną, zorientowaną na cel postawę, w której centrum zawsze znajdują się jej pacjenci.

Producent Worwag Pharma to firma, która przykłada dużą wagę do odpowiedzialności społecznej, wprowadzając w życie korzystne rozwiązania dla swoich pracowników i angażując w ważne społecznie inicjatywy:

  • firma stawia na równouprawnienie, zatrudniając wysoki odsetek kobiet, również na stanowiskach kierowniczych;
  • jako pracodawca dba o swoich pracowników, zapewniając im równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym;
  • Worwag Pharma angażuje się również w działalność humanitarną, wspierając edukację młodych ludzi w Tanzanii.

Badania i rozwój firmy Worwag Pharma

Firma prowadzi intensywne badania nad cukrzycą i jej następstwami, np. uszkodzeniami nerwów, do których prowadzi ta choroba. Efektem badań ukierunkowanych na działanie witamin, minerałów i pierwiastków śladowych, przyjmowanych w trakcie cukrzycy, jest odkrycie właściwości benfotiaminy, która dzięki swojej biodostępności chroni organizm przed niedoborem witaminy B1. Witamina B1, czyli tiamina, wspomaga pracę układu nerwowego oraz sercowo-naczyniowego.

Produkty Worwag Pharma

Szeroka oferta produktów Worwag Pharma to leki na receptę, leki dostępne bez recepty (OTC), a także suplementy diety. Wszystkie leki i inne produkty Worwag Pharma dostępne są wyłącznie w aptekach. W większości przeznaczone są do leczenia chorób współistniejących z cukrzycą, chorób układu krążenia i chorób neurologicznych.

W Gemini dostępne są następujące produkty Worwag Pharma – leki dostępne bez recepty, wspomagające zachowanie witaminy B1.

  • Benfogamma – są to tabletki drażowane zawierające benfotiaminę. Ich zażywanie wskazane jest przy niedoborze witaminy B1, intensywnej diecie odchudzającej, przy hemodializie oraz w przewlekłej chorobie alkoholowej.
  • Lagosa – tabletki drażowane, które zawierają suchy ekstrakt z ostropestu plamistego (Frukt. Cardui mariae). Wskazania do przyjmowania leku to wspomaganie leczenia przewlekłych stanów zapalnych wątroby.
Dołącz do nas
Facebook logo Instagram logo
Pobierz aplikację Recepta Gemini
Rezerwuj wygodnie w aplikacji, odbieraj w pobliskich aptekach!
Google Play logo