Alliomint 300 mg, 30 tabletek

Alliomint 300 mg, 30 tabletek

Kategorie

Alliomint 300 mg, 30 tabletek

Cena jednostkowa: 3,30 zł za 10 tabletek

Cena
9,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Wskazania

W łagodnych postaciach hiperlipidemii, w profilaktyce miażdżycy oraz w profilaktyce infekcji górnych dróg oddechowych. Produkt przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Skład

1 tabletka zawiera: substancję czynną: 300mg Allii sativi bulbus oraz substancje pomocnicze: krzemu dwutlenek koloidalny (E551), liść mięty. Jedna tabletka zawiera nie mniej niż 0,6mg allicyny.

Działanie

Przyjmowanie sproszkowanego czosnku obniża stężenie lipidów i cholesterolu we krwi oraz poprawia krążenie krwi na skutek działania przeciwagregacyjnego na płytki krwi. Ponadto preparat działa słabo bakteriostatycznie i fungistatycznie w obrębie górnych dróg oddechowych.

Dawkowanie

Doustnie, w profilaktyce przeciwmiażdżycowej: 2-3 tabletki 3 razy dziennie. W profilaktyce infekcji górnych dróg oddechowych: 2-3 tabletki 3-4 razy dziennie. W przypadku zażycia większej dawki niż zalecana: Brak doniesień na temat toksycznego działania. Zaleca się jednak konsultację z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nie są znane przeciwwskazania do stosowania leku.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Działanie
Typ produktu
lek
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego