Aquamer Isotonic, aerozol do nosa, 50 ml

Aquamer Isotonic, aerozol do nosa, 50 ml

Kategorie

Aquamer Isotonic, aerozol do nosa, 50 ml

Cena jednostkowa: 26,58 zł za 100 mililitrów

Cena
13,29 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Opis produktu

Aquamer Isotonic hipertonic aerozol do nosa jest izotnicznym roztworem soli morskiej. Aquamer Isotonic aerozol do nosa jest przeznaczony dla osób zaburzoną prawidłową fizjologiczną funkcją śluzówki nosa, jak również do codziennej pielęgnacji jamy nosowej.

Aquamer Isotonic nawilża, przywraca naturalną zdolność do samooczyszczenia nosa i prawidłową produkcję śluzu, który chroni przed przesuszeniem i mechanicznym podrażnieniem (dym, kurz i inne). Usprawnia przepływ powietrza w górnych górnych drogach oddechowych. Regularne przepłukiwanie jamy nosowej kilka razy dziennie, zmniejsza ryzyko infekcji górnych dróg oddechowych.
 

Zastosowanie

Do codziennej higieny nosa, u osób z zaburzeniami dróg oddechowych, spowodowanych przez infekcje wirusowe i bakteryjne, w alergicznych nieżytach nosa, w przypadku suchej i podrażnionej błony śluzowej której prawidłowa funkcja fizjologiczna jest zaburzona, u osób skłonnych do przesuszenia błon śluzowych dróg oddechowych w czasie podróży czy przebywających w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, pomocniczo przed podaniem leków kortykosteroidowych do nosa, pomocniczo do złagodzenia objawów długotrwałego używania kropli obkurczających śluzówkę

Sposób użycia

Niemowlęta i dzieci poniżej drugiego roku życia: 1 rozpylenie do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. Dorośli i dzieci powyżej drugiego roku życia: 1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie.

Przed pierwszym użyciem usuń zabezpieczający pierścień z plastikowego zamknięcia atomizera. Trzymaj w pozycji pionowej. Zdejmij kapturek zabezpieczający i naciśnij pompkę kilka razy, aż pojawi się pierwsze rozpylenie. Wprowadź końcówkę aplikatora do jamy nosowej i naciśnij mechanizm. W tym samym czasie trzymaj butelkę w pozycji pionowej i nie cofaj końcówki. W czasie rozpylenia oddychaj delikatnie przez nos. Po użyciu przepłukaj końcówkę czystą wodą. Załóż kapturek zabezpieczający.

Składniki

1ml aerozolu zawiera 9mg soli morskiej z Morza Martwego, wodę oczyszczoną, dla większego bezpieczeństwa mikrobiologicznego zastosowano środek konserwujący - chlorek benzalkoniowy, który zabezpiecza wyrób przed zanieczyszczeniem.

Przeciwwskazania

Alergia na którykolwiek ze składników.

Ważne wskazówki

Nie połykaj.
Dzieci nie powinny używać produktu bez nadzoru dorosłych.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Chronić przed światłem.

Producent

Krotex Pharm Sp. z o.o. Sp. k,
ul. Dostępna 56,
01-490 Warszawa.

  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego