Lawenol 0,6%, roztwór na skórę, 90 g

Lawenol 0,6%, roztwór na skórę, 90 g

Kategorie

Lawenol 0,6%, roztwór na skórę, 90 g

Cena jednostkowa: 7,66 zł za 100 gram

Cena
6,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup lub Punkt Odbioru Gemini)

Wskazania

Łagodzenie bólów mięśniowo-stawowych o niewielkim nasileniu, pomocniczo w odkażaniu skóry.

Skład

1g roztworu na skórę zawiera: substancję czynną: olejek lawendowy 0,6g, oraz inne składniki: etanol 760g/l, woda oczyszczona. Lek zawiera około 70% (v/v) etanolu.

Działanie

Lawenol stosowany jest tradycyjnie jako środek łagodnie drażniący i rozgrzewający powodujący rozszerzenie naczyń włosowatych skóry, co sprzyja usuwaniu dolegliwości bólowych, wykazuje działanie antybakteryjne.

Dawkowanie

Lek jest przeznaczony do stosowania miejscowego na skórę. W celu łagodzenia dolegliwości bólowych: 1-2ml, 20-40 kropli preparatu wcierać w bolące miejsca na skórze. W odkażaniu skóry: przecierać skórę tamponem lub wacikiem nasączonym preparatem do kilku razy dziennie.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, nie stosować na podrażnioną i zmienioną zapalnie skórę, nie stosować w okolicy oczu i błon śluzowych, nie stosować przy otwartym ogniu, ciąża, laktacja, nie stosować u dzieci.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Sposób aplikacji
Typ produktu
lek
  • Apteka Gemini

    gemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego